Mijn Bouwselect

Actueel

Bikkelrun 2011


Dit jaar was Bouwselect voor het eerst de trotse sponsor van de Sijtsma Bikkel SurvivalRUN. Jaarlijks wordt deze run georganiseerd net buiten Leeuwarden, op het terrein van camping ‘de Kleine Wielen’.

Het doel van de BikkelRUN is zo snel mogelijk van start naar finish met behoud van de roze armband. Deze armband verlies je zodra je 1 van de hindernissen niet weet te volbrengen. De moeilijkheidsgraad en het aantal hindernissen varieert per route. Zo kom je op de route van 7 kilometer lengte 30 verschillende hindernissen tegen. Deze varieren van touwparcoursen tot zeecontainers en moddersloten.

Het parcours is ontworpen om de daadkracht, de teamgeest en het doorzettingsvermogen van de kandidaten tot het uiterste te testen. Daarbij maakt het weer het dit jaar de kandidaten ook niet makkelijk. De sloten en poelen waar de kandidaten zich doorheen moesten worstelen waren erg koud, en daarbij werden ze regelmatig verrast door een fikse regenbui. Kortom, dit jaar waren alle ingredienten aanwezig om ook deze Bikkel SurvivalRUN weer tot een denderend succes te maken.

 

 


Opnieuw vacature zoeken Upload een (nieuw) C.V.
 
 
geen CV voor handen? Vul dan ons sollicitatieformulier in
 
of koppel je LinkedIn profiel
 
...en wij vinden een nieuwe baan voor je!
Inschrijven nieuwsbrief
 
 

Laatste vijf vacatures

Projectleider MilieuCalculator / Werkvoorbereider CivielCoördinator beheer en onderhoudProjectleider CivielAccount manager infra producten

Maak kennis met Bouwselect

No-nonsense, nuchter en gedreven. Dat is Bouwselect. Wij gaan voor jou op zoek naar je ideale functie. Daar investeren we graag onze tijd in. Het enige dat wij vragen van jou is een persoonlijke kennismaking waarin je uitlegt wat je zoekt. Benieuwd naar wat we voor je kunnen doen? Ga naar de werkzoekende pagina
© Copyright 2011 Bouwselect sitemap algemene voorwaarden disclaimer