Actueel
Superspannende Bouwselect Bowlingcompetitie 2011
De Bouwselect Bowlingcompetitie was wederom een groot succes. En spannend bovendien, want het spelersveld was uitgebreid met de goed getrainde spelers voor Bouwpartners.
Donderdag 17 november stond het jaarlijkse bowlinguitje van Bouwselect weer op het programma. Dit jaar deden voor het eerst sinds ook de medewerkers van Bouwpartners mee. De strijd ging dit jaar ook weer om de Bouwselect wisselbokaal. Uiteraard was er ook weer de tradionele poedelprijs, in de vorm van een bouwburger, voor de hekkensluiter in de competitie. Alle interne en externe medewerkers waren voor dit toernooi uitgenodigd.
Ook dit jaar werd het toernooi gehouden in het Bowling & Partycentrum te Drachten. De aftrap begon met een kopje koffie of ander natje. Rond zeven uur had iedereen de bowlingschoenen aan en werd er begonnen met de competitie. Na anderhalf uur spelen werd de eindstand opgemaakt. De winnares van vorig jaar, Jannet, kon er dit jaar helaas niet bij zijn. Ze is echter op dezelfde dag bevallen van een zoon. Van harte gefeliciteerd!
Na het bowlen kon iedereen genieten van het buffet. Vervolgens was het de beurt aan Sipke Meindertsma (DGA Bouwselect) om de winnaar van de avond bekend te maken. Allereerst werd de poedelprijs uitgereikt, deze was dit jaar voor Huub Roorda (Bouwselect).
De eindstand voor dit jaar was als volgt:
- Siebe van der Heide, Bouwpartners 291 punten
- Jan Bakker, Bouwpartners 246 punten
- Haaije Koenders (Bouwselect Leeuwarden) 232 punten
De geslaagde avond werd afgesloten met een dessert en kopje koffie.
Revanche?
Na afloop van dit bowlingspektakel werd de balans opgemaakt. Het was Siebe van der Heide van Bouwpartners die met de wisselbeker naar huis mocht gaan. De mensen van Bouwpartners bleken veel te sterk voor Bouwselect. Hier is maar een antwoord op volgens Bouwselect: revanche in 2012.
Sponsoring
Bouwselect is (mede)sponsor van:
Koninklijke Nederlandse Kaatsbond