Een mooie voldoende voor dienstverlening van Bouwselect
In opdracht van Bouwselect voerde het onderzoeksbureau Juniorconsult een klantevredenheidsonderzoek uit onder de kandidaten. In het onderzoek kwam ook de effectiviteit van wervingskanalen aan de orde. De belangrijkste resultaten zijn dat de kandidaten de dienstverlening van Bouwselect waarderen met een ruime voldoende, een 7,4. Ook blijkt dat men Bouwselect weet te vinden op internet: het overgrote deel van de kandidaten gebruikt de website voor het selecteren van vacatures. De resultaten van het onderzoek worden gebruikt om de dienstverlening te verbeteren.
Tevreden over bereikbaarheid
Uit het onderzoek blijkt dat de respondenten in het algemeen zeer tevreden zijn over de telefonische bereikbaarheid en de bereikbaarheid per e-mail. Ook wordt de overzichtelijkheid van de website goed gewaardeerd, al mogen de teksten wel wat korter volgens de respondenten. Verbeterpunten die onder andere worden genoemd zijn: een betere parkeergelegenheid voor de vestiging in Groningen en het maken van een uitgebreide zoekfunctie op de website. Gemiddeld geven de respondenten een 7,4 voor de dienstverlening van Bouwselect in zijn totaliteit. Het vaakst werd het cijfer 7 gegeven. Een keer gaf iemand een 10, en er is één onvoldoende gegeven.
Vergelijking met andere detacheerders
Hoe doet Bouwselect het ten opzichte van andere detacheringbureaus? Ook dat is onderzocht. De kandidaten noemen de volgende sterke punten:
- specialisatie van Bouwselect in de bouwsector
- snel handelen
- persoonlijke werkwijze en no-nonsense mentaliteit
Wederom wordt de locatie van de vestiging in Groningen als minpunt ervaren: de bereikbaarheid en de parkeergelegenheid is niet optimaal.
Over het onderzoek en de respondenten
Het onderzoek is uitgevoerd door Juniorconsult via een online vragenformulier. In totaal reageerden 52 kandidaten. Hun gemiddelde leeftijd was 42 jaar. Ze zijn ongeveer anderhalf jaar ingeschreven en iets minder dan twee keer bemiddeld.
Bron: Bouwselect. Evaluatie van de wervingskanalen en tevredenheid van oliewerkers. Juniorconsult, 2008.
- 23 december 2008

