Vacatures & Projecten

Projectcoördinator Bouwkunde - Regio Noord-Holland

Locatie
Regio Noord-holland
Opleidingsniveau
MBO
Sector
Bouw, Bouw - Aannemers
Geplaatst op
4 juni 2025

Wordt dit jouw nieuwe werkomgeving?

Onze opdrachtgever combineert technische expertise en duurzame innovaties om vraagstukken in de gebouwde omgeving op te lossen. Zij richten hun op slimme, efficiënte oplossingen die ervoor zorgen dat hun klanten toekomstbestendig blijven. Zij bieden integrale dienstverlening op maat; zo is er altijd een oplossing die perfect aansluit bij de behoeften van jouw organisatie.

Dit ga je doen

  • Opstellen van de planning, budgettering en kwaliteitsborging van het project.
  • Communiceren met klanten, leveranciers, aannemers en andere belanghebbenden om ervoor te zorgen dat het project voldoet aan de eisen en verwachtingen.
  • Zorgen dat de veiligheids- en milieunormen worden nageleefd en dat de bouwprocessen soepel verlopen.
  • Opstellen van rapportages over de voortgang van het project en presenteert deze aan de opdrachtgever en het managementteam.

Hier herken jij jezelf in

  • Minimaal een afgeronde MBO of HBO opleiding in de richting van bouwkunde.
  • Minimaal een aantal jaar werkervaring in de bouwsector.
  • Kennis van projectmanagementmethodieken en -tools.
  • Bereid om te reizen en te werken op verschillende locaties in Nederland (het grootste gedeelte in de Randstad).

Dit is wat je van ons kunt verwachten

  • Goed salaris afhankelijk van kennis en ervaring.
  • Auto van de zaak. 
  • Reiskosten vergoeding. 
  • Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf. 
  • Een leuke werksfeer. 

Solliciteren

Ben je enthousiast geworden over deze functie en wil je meer weten of direct solliciteren? Voor vragen over de procedure en inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Fatih Sener, via 06-13923089 of F.sener@bouwselect.nl. We kijken uit naar je sollicitatie!

Inschrijven en solliciteren

Zo werkt dat bij bouwselect
  1. 1. Reageren op een vacature

    Stuur ons je meest recente cv. Een persoonlijke reactie krijg je altijd!

  2. 2. Kom bij ons op gesprek

    We bespreken of de baan bij je past en bekijken de opleidingsmogelijkheden

  3. 3. Op gesprek bij een opdrachtgever

    Een belangrijk moment! Wij zorgen dat je goed bent voorbereid.

  4. 4. Het contract

    We helpen je bij het vastleggen van de zakelijke afspraken.

Gerelateerde vacatures