
Ad Nooren over de samenwerking met Bouwselect
Bij Ad Nooren, actief in de drie noordelijke provincies, draait het om betrouwbaarheid, vakmanschap en nuchterheid. Het is een bedrijf waar hard gewerkt wordt, maar ook ruimte is voor persoonlijke groei. Toen het team op zoek was naar versterking, werd er een keer gekozen voor een andere route: via Bouwselect.
Een nieuwe stap voor Ad Nooren
Lyanne Ronda, verantwoordelijk voor personeelszaken, financiën en certificeringen, vertelt eerlijk: “Normaal gesproken zetten wij mensen zelf op de loonlijst. Maar goed, we hadden nú iemand nodig en besloten contact op te nemen met Bouwselect.” Een beslissing die uiteindelijk leidde tot de plaatsing van Gijs Wensink, een jonge, enthousiaste professional die via consultant Maikel Spijkerman werd voorgesteld.
“We kregen zijn cv toegestuurd, en het profiel sprak ons aan. Na een telefoontje met Maikel hebben we een gesprek ingepland. Al snel besloten we: met deze jongen gaan we het gewoon proberen.”
De juiste klik
Gijs bleek een goede match met het team. “Hij is jong en heeft nog wel begeleiding nodig maar dat hoort erbij” legt Lyanne uit. “We voeren regelmatig gesprekken met hem, bespreken wat er goed gaat en waar hij in kan groeien. En dat pakt hij heel goed op.” Vanuit Bouwselect was Maikel ook nauw betrokken. Hij ging zelfs mee naar het sollicitatiegesprek. “Hij wilde zelf ook even zien hoe het bij ons werkt” vertelt Lyanne.
Open en professioneel contact
Hoewel Lyanne niet dagelijks contact heeft met Bouwselect, kijkt ze tevreden terug op het proces: “Tot nu toe verloopt alles prima. En natuurlijk, kwaliteit heeft een prijs, maar als je snel iemand wilt die echt past binnen je organisatie, dan is Bouwselect absoluut de investering waard.”
Ervaring vanuit de kandidaat
Ook Gijs zelf is enthousiast over het traject. Hij kwam via de website van Bouwselect in contact met Maikel. Binnen twee weken had hij meerdere gesprekken staan. Uiteindelijk koos hij voor Ad Nooren, het tweede bedrijf waar hij op gesprek ging. “Het ging allemaal snel en soepel,” zegt hij. “Ik leer hier veel, en het werk past goed bij mij. Betonstorten, bekistingen maken, elke dag is anders.”
Zijn advies aan andere werkzoekenden? “Gewoon doen”. Je weet niet wat er allemaal te koop is in de wereld en bij mij heeft dat heel goed uitgepakt”.
Samen verder
Voor Ad Nooren bleek deze samenwerking een geslaagde stap. Niet alleen vanwege de snelheid en inzet van Bouwselect, maar vooral omdat het leidde tot een goede match op de werkvloer. “Gijs is iemand waar we op kunnen bouwen. En dat is uiteindelijk wat telt.”
Op zoek naar versterking of werk in de bouw? Neem contact op met Bouwselect en ontdek wat een betrokken samenwerking kan opleveren, voor werkgever én werknemer.
